Stiebel Eltron: značka, která jde v zelených šlépějích

Vytvořeno27.08.2023
Stiebel Eltron: značka, která jde v zelených šlépějích
Stiebel Eltron: značka, která jde v zelených šlépějích
Stiebel Eltron: značka, která jde v zelených šlépějích

Když přijde na ohřev vody a elektrické vytápění, německá firma Stiebel Eltron patří ke světové špičce. Její produkty se pyšní vysokým uživatelským komfortem a nízkou energetickou náročností – i díky tomu si je zákazníci oblíbili po celém světě. Přečtete si její příběh a zjistěte, proč náhradní díly Stiebel Eltron nakoupit přímo u nás.

Z berlínského dvorku do světa

Stiebel Eltron je německá společnost, kterou založil Dr. Theodor Stiebel. Její příběh se začíná psát v roce 1924, kdy na svém dvorku v Berlíně vynalezl a vyrobil kruhový ponorný ohřívač. Po první úspěšné kapitole společnosti následovala stavba továrny, která ale byla za 2. světové války zcela zdevastována. V roce 1944 proto Dr. Theodor Stiebel přestěhoval firmu do Holzmindenu v Dolním Sasku, a právě tam se sídlo společnosti nachází dodnes. 

Vize Stiebel Eltron: vyrábět úsporné a ekologické spotřebiče

Netrvalo dlouho a rodinná firma Stiebel Eltron se začala rozrůstat. Na trh přicházela s novými, a ještě lepšími výrobky, což jí otevřelo dveře na trhy po celém světě (v Evropě, Asii, Africe i Americe). Aktuálně má pobočky ve více než 60 zemích a toto číslo stále roste. I přes velké změny v sortimentu a velkolepé expanze zůstala její vize stále stejná: vyrábět ekologické a energeticky účinné spotřebiče, které budou jedničkou v oblasti ohřevu vody, vytápění, větrání a chlazení. 

Nemalý důraz klade firma také na udržitelnost. „Podporujeme postupný přechod na obnovitelné zdroje energie. Ekologické, efektivní a komfortní technologie založené na obnovitelných energiích nejsou jen otázkou budoucnosti, ale i současnou realitou,“ říká Frank Röder, ředitel školicího a komunikačního centra STIEBEL ELTRON Energy Campus.

Náhradní díly Stiebel Eltron na Elny

Se snahou o ekologii a udržitelnost souvisí i široká nabídka Stiebel Eltron dílů, která má podpořit vyšší životnost vyráběných spotřebičů. U nás na e-shopu Elny najdete například termostat nebo topné těleso do akumulačních kamen – základní součástky, se kterými budou akumulačky opět skvěle fungovat.

Proč pořídit Stiebel Eltron díly právě u nás?

  1. Prodáváme pouze kvalitní, ověřené náhradní díly

Servisem a prodejem dílů se zabýváme více než 20 let. Máme vlastní expediční sklady, a díky tomu vám můžeme nabídnout široký výběr produktů: například náhradní díly pro elektrokotle, průtokové ohřívače vody, akumulátorová kamna a další domácí spotřebiče.

2. Rychlé hledání dílů 

Náhradní díly u nás najdete na pár kliknutí. Stačí při vyhledávání součástek využít náš filtr, se kterým se relevantní výsledky zobrazí během pár sekund. Hledání náhradního dílu tak bude svižné a pohodlné.

3.  Bleskové doručení součástek

 Většinu součástek máme skladem, a tak jsou připravené k okamžitému odeslání. To se hodí zvlášť v případě, kdy potřebujete závadu vyřešit co nejrychleji. 

4.  Rozumná cena 

U nás máte jistotu, že náhradní díl seženete za férovou cenu: velmi často v řádů stovek korun. Výměna nefunkčních součástek proto vyjde finančně výrazně lépe než nákup nového spotřebiče.

5. Objednání dílů na přání

Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Dejte nám vědět na e-mail obchod@elny.czanapište, jaký typ součástky sháníte.Rádi pro vás seženeme náhradní díl na přání. 

Od teď vás žádná závada nezaskočí

Porouchané topné těleso, deformované těsnění, ucpaný filtr nebo prasklé plastové součástky. To všechno jsou časté závady, které se u spotřebičů mohou objevit v důsledku opotřebení. Když ovšem víte, kam pro náhradní díly, vyřešení závady je rychlé, pohodlné a jednoduché. V Elny jsme specialisté na náhradní díly a s výběrem vám rádi poradíme. Ať už váš spotřebič potká jakákoliv závada, s námi ji vyřešíte co nejdříve.

Tip: Mrkněte také na naše články, ve kterých se věnujeme nejčastějším závadám. Dozvíte se, v čem tkví příčina problému a jak správně postupovat. 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení