Kontakty

email: obchod@elny.cz | tel.: +420 602 418 019


Vážení zákazníci, děkujeme vám, že jste navštivili naše stránky a spolu s námi chcete dát spotřebičům i planetě druhou šanci. Jsme tu proto, abychom odpověděli na vaše dotazy a pomohli vyřešit vaše problémy. Zároveň se podívejte na nejčastěji kladené dotazy, třeba stejnou záležitost řešil už někdo před vámi a vy tak ušetříte svůj drahocenný čas.

 

Nejčastěji kladené dotazy

 

Provozovatel – korespondenční adresa a další kontaktní údaje


Vážení zákazníci, náš koncept je založen pouze na internetovém obchodě a nedisponujeme kamennou prodejnou i přesto, že bychom se s vámi rádi potkávali osobně. Prosíme vás o přátelské pochopení, za které vám předem děkujeme. Z tohoto důvodu na uvedených adresách není možné zboží běžně osobně vyzvednout, vyměnit, vrátit ani osobně reklamovat. Ale můžete se spolehnout, že případnou výměnu nebo reklamaci, kterou nám zašlete na naši adresu, vyřídíme bleskově.

V akutním případě nás neváhejte kontaktovat emailem s žádostí o osobní odběr. Rádi Vám vyhovíme a domluvíme s Vámi předání zboží během otevírací doby u nás v Bobnicích.

 

Korespondenční adresa:

Elny.cz - Zdeněk Nymburský

Kovanská 190

289 31 Bobnice

E-mail: obchod@elny.cz

Facebook : https://www.facebook.com/elny.cz/

Telefon: 602 418 019

 

Firemní údaje:

Zdeněk Nymburský

Kovanská 190

289 31 Bobnice

IČO: 65743661

DIČ: CZ7504200770 – plátce DPH

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení