Elny – náhradní díly pro elektrospotřebiče

Vytvořeno27.10.2022
Elny – náhradní díly pro elektrospotřebiče
Elny – náhradní díly pro elektrospotřebiče
Elny – náhradní díly pro elektrospotřebiče

Elny – náhradní díly pro elektrospotřebiče

E-shop Elny.cz je specialistou na prodej náhradních dílů pro elektrospotřebiče, jako jsou sporáky, trouby, pračky, chladničky, mrazáky, nebo součástky pro bojlery a ohřívače vody. Veškeré náhradní díly jsou maximálně kvalitní a můžete si je nechat doručit od jedné z několika dopravních společností.

Náhradní díly pro automatické pračky

Spousta domácností dnes pere klidně i každý den, takže jsou pračky značně namáhány. Není tedy divu, že je po určitém čase nezbytné sáhnout po některém z náhradních dílů pro pračky. Mezi nejvíce namáhané díly patří topná tělesa, na což Elny pamatuje a nabízí je v dostatečném množství. Můžete tedy počítat s tím, že na e-shopu pořídíte nerezový ohřevný článek do pračky, ale také třeba vypouštěcí čerpadlo nebo alespoň motorek do tohoto čerpadla. Stejně snadno tu pořídíte dveřní zámek pračky, ložiska nebo tlumiče automatické pračky.

 

Kvalitní součástky pro lednice a mrazáky

Elny se může pochlubit také širokou nabídkou náhradních dílů pro domácí a průmyslové chladicí přístroje. Běžně zde najdete police do dveří, plastové přihrádky, šuplíky na zeleninu, plastové boxy nebo velké plastové zásuvky. Součástky pro chladničky a mrazáky jsou nejčastěji plastové nebo skleněné, malé i velké, takže s největší pravděpodobnostní zvládnete opravit také váš typ přístroje. Mezi nejčastěji kupované náhradní díly rozhodně patří různé díly pro dvířka lednic a mrazáků. Je totiž zbytečné kupovat celá dvířka, jestliže stačí například vyměnit jen ulomenou rukojeť, těsnění nebo závěsné panty. To vše v této kategorii najdete.

Široký výběr náhradních dílů pro sporáky a trouby

E-shop si zakládá na skutečně bohatém sortimentu náhradních dílů pro sporáky a trouby. Najdete zde součástky pro elektrické přístroje zvučných jmen, jako jsou Bosh, Electrolux, Zanussi, AEG, Philips, Gorenje nebo Whirlpool. Tím ovšem pokrytí značek zdaleka nekončí, takže nebudete mít problém sehnat díl právě pro váš spotřebič. Ke každé značně zde totiž najdete všechny myslitelné součástky pro opravu sporáku nebo trouby, třeba topné tyče, motory ventilátorů, těsnění dveří, termostaty, plotny atp.

Vše pro bojlery a ohřívače vody

Elny nezůstává pozadu ani v nabídce náhradních součástek pro bojlery a ohřívače vody. K dispozici jsou jak díly, tak i celé bojlery a ohřívače (pro montáž do svislé nebo ležaté polohy, i ty kombinované). Internetový obchod nabízí také malé bojlery s objemem do 20 litrů.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení