Praskl vám šuplík lednice?

Vytvořeno01.03.2022
Praskl vám šuplík lednice?
Praskl vám šuplík lednice?
Praskl vám šuplík lednice?

Zásuvky v lednici jsou vyrobené z odolného a pevného plastu. Někdy ovšem stačí neopatrná manipulace a materiál může prasknout. Takový problém jde naštěstí jednoduše vyřešit.

Zásuvky patří mezi fyzicky nejvíce namáhané součástky v lednici, a to kvůli každodenní manipulaci. Pokud máte spotřebič už delší dobu, pravděpodobnost, že nedopatřením prasknou, se zvyšuje.

Náhradní zásuvky do chladničky

Pořídit novou součástku je naštěstí jednoduché. U nás na e-shopu si můžete vybrat z nejrůznějších druhů zásuvek – na zeleninu a ovoce, sýry, maso a další potraviny. A to od různých výrobců, jako je Gorenje, AEG, Electrolux a další. Stačí si přeměřit rozměry v ledničce a najít ten správný náhradní díl.

Jaké další části můžete v lednici vyměnit?

Kromě šuplíků se vám v lednici mohou rozbít také další plastové součástky. Často to bývají také madla, postranní police nebo dvířka. Ať už se rozhodnete pro výměnu jakéhokoliv komponentu, vše najdete u nás na e-shopu. S výběrem vám ochotně pomůžeme.

Tip: A pokud byste přece jen nenašli přesně to, co hledáte, napište nám. Rádi objednáme náhradní díl, který budete potřebovat.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení